علاوه بر دریافت کمک های نقدی ، ما در صبح الوند از کمک های غیر نقدی هم استقبال می کنیم . چرا که خدمات در صبح الوند ، کاملا رایگان به توانیابان و معلاولان تقدیم می شود . شما می توانید اجناس و اقلامی را به موسسه نیکوکاری صبح الوند اهدا کنید تا در این موسسه و برای ارائه خدمات بهتر به توان یابان از آن استفاده شود .

تمامی دارایی ها و امکانات و هزینه های جاری موسسه نیکوکاری توان یاران صبح الوند از ابتدا تا کنون از طریق کمک های مردمی و توسط نیکوکاران گرانقدر اهدا و تامین گردیده است و سبب شده است که توان یابان به صورت رایگان از خدمات موسسه بهره مند شوند .

مهمترین نیاز فعلی موسسه  واگذاری زمین برای ساخت مجتمع آموزشی و تولیدی و یا اهدا ساختمان به موسسه می باشد .

نیکوکاران محترم می توانند به هر روشی که تمایل داشته باشند ، با اقلام غیر نقدی موسسه آموزشی و توانبخشی نیکوکاری توان یاران صبح الوند را از حمایت های خود بهره مند کنند . کمکهای غیر نقدی شامل انواع اقلام و اجناس غیر نقدی در زمینه تجهیزات توانبخشی و کمک حرکتی ( ویلچر ، واکر ، عصا و ... ) اهدا جهیزیه برای عروس و دامادها ، وسایل اقلام اداری و آموزشی و بهداشتی ، نذورات ( قربانی گوسفند و ...) است که نیکوکاران در اختیار مجتمع قرار می دهند . کلیه این کمک ها در خود موسسه آموزشی نیکوکاری صبح الوند و یا در راستای پیشبرد اهداف این موسسه برای حمایت از توان یابان مصرف خواهد شد .

ما برای تامین نیاز های مالی و ارائه رایگان خدمات به توان یابان روی کمک خیرین حساب می کنیم ، همانطور که تا به امروز این کمک به رونق موسسه خیریه صبح الوند کمک نموده است .

لیست نیاز های موسسه را میتوانید از اینجا دانلود کنید .